ATSAUKSMES

ATSAUKSMES Mūsu vidējais vērtējums: ★★★★★ 5 (balstīts uz 34 atsauskmēm).
5 1

Klientu atsauksmes

★★★★★
5 5 1
One of our most demanding project was Wizzair corporate event in Stradivari. The place has plenty of space , it easy to access and staff is very professional and polite. Recommending.

★★★★★
5 5 1
One of our most demanding project was Wizzair corporate event in Stradivari. The place has plenty of space , it easy to access and staff is very professional and polite. Recommending.

★★★★★
5 5 1
Pasakaina vieta. Izcils un profesionāls personāls (Lauri, Paldies par atsaucību!), kas neliedza mums izpausties netradicionālā formātā un pielāgojās mūsu iespējām iekārtot telpas. Ēdiens gards un daudzveidīgs (kā plus noteikti ir ērti izstrādātais piedāvājus, malači, paldies par to). Mēs no sirds gribam pateikties par svētkiem, ko mums radijāt.

★★★★★
5 5 1
"Banketu serviss" atradu pati un biju priecīga, ka ir ieliktas atsauksmes uz kurām var paļauties. Viss bija visaugstākajā līmenī noorganizēts, atvests inventārs, nodekorēts galds, garšīgs ēdiens, bagātīgi un skaisti klāts galds. Izcils grila meistars un apkalpojošais personāls mūsu garšu kārpiņas priecēja mūsu kāzu pasākumā, pašu dārzā.

★★★★★
5 5 1
Fantastiska komanda, kas ir ļoti atsaucīga un gatavo ļoti gardas uzkodas. Komplimenti no viesiem!

★★★★★
5 5 1
Lielisks serviss, komunikācija un gards ēdiens! Paldies par veiksmīgu pirmo iespaidu! Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

★★★★★
5 5 1
Liels paldies par teicamo servisu, gardajiem ēdieniem, atsaucību un palīdzību, organizējot mūsu pasākumu! Noteikti atgriezīsimies vēl un pavisam noteikti iesaku arī citiem.

★★★★★
5 5 1
Garšīgs ēdiens, lieliska apkalpošana, klienti ļoti apmierināti! No organizatoriskās puses raugoties, savstarpējā komunikācija ļoti efektīva, ēdienkartes tika saskaņotas ātri un pārdomāti. Noteikti sadarbošos vēl arī nākotnē!

★★★★★
5 5 1
Esam priecīgi, kā uz savu atklāsānu izvēlējamies tieši "Banketu servisu"! Viss bija ļoti smuki un gardi..

★★★★★
5 5 1
Ar Banketu Serviss sadarbojamies jau sen un vienmēr esam bijuši ļoti apmierināti. Priecājamies, ka brīvi varam sakombinēt uzkodu pasūtījumus un iekļaut tieši to, kas pasākumam piemērots. Piegādes vienmēr laikā un komanda fantastiski atsaucīga, noteikti iesakām!

★★★★★
5 5 1
Liels paldies par gaumīgi un krāšņi saklāto galdu. Ceram arī uz turpmāko sadarbību.

★★★★★
5 5 1
Liels paldies, "Banketu servisam" par lielisko galdu, lielisko servisu, ko var tikai vērtēt kā augstas kvalitātes! Bija gan gardi, gan ļoti ērti visu sarunāt, paldies, ka esat tik pretīmnākoši un atvērti visam! Super!

★★★★★
5 5 1
Pateicamies par operatīvu, kvalitatīvu un elegantu apkalpošanu! Arī turpmāk noteikti izmantosim "Banketu Serviss" pakalpojumus, lai pasākumi būtu izdevušies augstā līmenī.

★★★★★
5 5 1
Izcila pieredze - ēdiena kvalitāte, serviss un lieliska komanda! Iesaku 🙂

★★★★★
5 5 1
Regulāri sadarbojamies ar ēdināšanas uzņēmumu "Banketu Serviss". Mums ir tikai jāuzticas, par visu pārējo parūpēsies "Banketu Serviss"! Garšīgi ēdieni, precīzitāte un augsta apkalpošanas kultūra.

★★★★★
5 5 1
Paldies Banketu servisam! Visas vēlmes tika īstenotas dzīvē. Viesi un darbinieki sniedza pozitīvas atsauksmes par galda klājumu un baudāmo ēdiena sortimentu. Uz tikšanos!

★★★★★
5 5 1
Uzticams sadarbības partneris - vienmēr laikā, garšīgi un kvalitatīvi.

★★★★★
5 5 1
Paldies jums veiksmīgo sadarbību!:) Patiess prieks bija kopā ar jums organizēt mūsu starptautisko nedēļu. Ārzemju viesi bija sajūsmā par gršīgo ēdienu, un, ja viesi labi paēduši, arī mēs esam laimīgi:) Paldies visai komandai par fizisko izturību un lielisko darbu!

★★★★★
5 5 1
Mūsu uzņēmums reprezentē augstu kvalitāti, tāpēc šī vērtība bija vienlīdz svarīga arī izvēloties sadarbības partnerus banketu servisa sakarā. Esam izdarījuši teicamu izvēli, to pierāda ilggadīgā sadarbība un mūsu klientu komplimenti par izcilo ēdienu klāstu, kas viennozīmīgi atspoguļo arī mūsu vērtību savu klientu acīs. "Banketu Servisa" komanda vienmēr ir profesionāli, operatīvi un draudzīgi palīdzējusi visās mūsu rīkotajās prezentācijās un korporatīvajos pasākumos, pasūtot ne tikai kafijas pauzes un uzkodas, bet arī pusdienas un vakariņas mūsu kolektīvam un partneriem. Ēdienkarte un piedāvājums bez izņēmumiem tiek izstrādāts atbilstoši mūsu vēlmēm, vajadzībām un katra pasākuma budžetam.

★★★★★
5 5 1
Paldies par aizvakardienas pasākumu Jūsu viesu namā “Jūrmala”. Gan Latvijas Pasta darbiniekiem, gan ārvalstu viesiem ļoti patika Jūsu viesu nams, gan pirts, gan atmosfēra tajā. Ēdieni bija ļoti garšīgi un skaisti sagatavoti. Paldies, un uz sadarbību turpmāk! Ar cieņu, Monta Peciņa VAS “Latvijas Pasts” Starptautisko attiecību vadības departamenta Starptautisko attiecību speciāliste

★★★★★
5 5 1
Viss, ko varu teikt, tiešām labs serviss, kvalitāte super. Garšoja un izskatījās super! Kolēģi bija patīkami pārsteigti. Galds bagātīgs un pasūtot porcijas uz 25 cilvēkiem Paēduši bija 30 cilvēki un vēl palika pāri ēdiens. Pasākuma ilgums bija ~4 stundas. Arī novākšana bija operatīva, neskatoties uz to, ka sākumā bija norunāts, ka novākšana būs vienā laikā, bet reāli pasākums aizkavējās un novākšana bija salīdzinoši pavēlu. Liels paldies! Noteikti izvēlēšos vēlreiz.

★★★★★
5 5 1
Paldies par mūsu mazās meitiņas dzimšanas dienas svētku galda klāšanu. Vairākkārt viesiem ierodoties saņēmām komplimetus, ka galds saklāts kā uz kāzām. Viss bija ļoti skaisti, garšīgi un ļoti labi noorganizēts. Noteikti ieteiksim Jūs visiem draugiem un paziņām. M&D&A

★★★★★
5 5 1
Ļoti garšīgi un skaisti- liels paldies par kvalitatīvo darbu!

★★★★★
5 5 1
Atkārtoti sadarbojoties, prieks vērot atsaucīgo, pretimnākošo un sirsnīgo attieksmi, gādājot, lai Latgales priekšpilsētas pensionāru Ziemassvētku pasākums izdotos kvalitatīvs, krāsains un garšīgs!

★★★★★
5 5 1
Liels paldies Baibai, Laurim un visai viņu komandai ! Plānojot svētkus ir būtiski izvēlēties sadarbības partnerus, kuru darbs ir ne tikai kvalitatīvs,pakalpojums profesionāls, bet arī sadarbība iedvesmo! "Banketu serviss" ir uzticama izvēle!

★★★★★
5 5 1
Vairākkārt esam sadarbojušies ar "Banketu Servisu". Pozitīvi, precīzi un uzticīgi. Viegla komunikācija, respektē mūsu kā pasūtītāja vēlmes!

★★★★★
5 5 1
Lieliski, lieliski! "Banketu serviss" parūpējās par visām detaļām, lai mums būtu skaisti svētki. Garšīgi, ar izdomu un kvalitatīvi. Liels, paldies!

★★★★★
5 5 1
Sirsnīgs paldies Laurim un viņa kolēģiem par atsaucību, operativitāti un kvalitatīvu apkalpošanu tikšanās reizes organizēšanā ar Salacgrīvas novada senioriem!

★★★★★
5 5 1
Biju ļoti patīkami pārsteigta par "Banketu servisa" pakalpojumiem! Viss notika profesionālā līmenī. Principā varētu teikt viegla sadarbība, mums bija viegli saprasties. Ļoti pretīmnākoši. Cenas ļoti atbilstošas attiecīgajai kvalitātei. Noteiki sadarbosimies atkārtoti.

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvi produkti, eleganta apkalpošana, elastīgums un apmierināti klienti - tā dažos vārdos var raksturot mūsu pieredzi, ko guvām mūsu korporatīvajā pasākumā sadarbojoties ar šiem jaunajiem, bet profesionālajiem uzņēmējiem. Noteikti nākotnē izmantosim vēl!

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvi produkti, eleganta apkalpošana, elastīgums un apmierināti klienti - tā dažos vārdos var raksturot mūsu pieredzi, ko guvām mūsu korporatīvajā pasākumā sadarbojoties ar šiem jaunajiem, bet profesionālajiem uzņēmējiem. Noteikti nākotnē izmantosim vēl!

★★★★★
5 5 1
Ja cilvēki pēc pasākuma lūdz iedot "ēdinātāju" vizītkarti, tas izsaka visu.

★★★★★
5 5 1
Vairākkārt esam sadarabojušies ar "Banketu servisu" mūsu piedzīvojumu programmās un vienmēr esam ļoti apmierināti - viegli saprotamies, ērti sastrādāties un ēdieni - gaumīgi un gardi. Paldies un uz tikšanos citas reizes!

★★★★★
5 5 1
Pēc draugu atsauksmēm dēliņa 2 gadu jubilejas pasākumā nolēmām pasūtīt ēdienu no "Banketu serviss". Viens vārds, kas raksturo šo pakalpojumu - Kvalitāte! Tika piedāvātas gatavas ēdienkartes, no kurām bija viegli izvēlēties un sakombinēt labāko priekš maziem bērniem un pieaugušajiem. Ēdiens tika piegādāts laicīgi. Bija ļoti atsaucīgi, sākot no pasūtījuma veikšanas brīža, līdz pašām beigām. Paldies! Bija ļoti garšīgi! Noteikti paši vēl sūtīsim, kā arī ieteiksim citiem 🙂

Iesniegt savu atsauksmi

Jūsu vārds un uzņēmums
Jūsu vērtējums
Jūsu atsauksme